Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

jaką firmę budowlaną polecacie

jaką firmę budowlaną polecacie

W jaki sposób ocenialiście wiarygodność firm z branży budowlanej i jak podchodzicie jakościowo do realizacji większych inwestycji infrastrukturalnych?

Grażyna12

Posty: 2

 
Lepiej po stronach przeglądać niż po ogłoszeniach, bo czasami zupełnie nieaktualne, albo firmy zmieniają zupełnie marki cały czas. Kogoś stabilnego trzeba szukać.

Black_Riot

Posty: 11

 
Umowy podpisuj i niech ktoś sprawdzi zaufany pod kątem klauzul niedozwolonych, jakie kary przewidziane za złamanie terminów. Lepiej to ustalić zawczasu. No i inwestorzy też czasami ten błąd popełniają, ze się śpieszą za bardzo. W budowlance nic na szybko nie zrobisz, na pewno niektórych rzeczy.

Klara323

Posty: 3

 
Możesz jeszcze uwzględnić kalkulator budowlany, jak masz coś mniejszego, mocno specjalistycznego do zrobienia.

Kitas

Posty: 2

 
Z firmami budowlanymi nic na słowo nie ustalasz, tylko na piśmie to raz, a dwa, jeżeli ktoś zacznie się wykręcać to rezygnujesz i masz spokój. Lepiej trochę czasu poświęcić na szukanie.

englandrm

Posty: 4

 
Przy dużych inwestycjach drogowych pracuje AnaBud na pewno i to w całym kraju ich widać w ostatnich latach. Dobrze sobie radzą z bardziej skomplikowanymi odcinkami i nawet więksi inwestorzy powierzają im takie zadania. Pytaj o Zbigniewa Boguckiego od nich, wszystko Ci nakreśli, w tym możliwości współpracy na dzień dzisiejszy. Według mnie sprawdzeni ludzie, a dysponują nieprawdopodobną wręcz bazą sprzętu.

gruszk009

Posty: 6

 
Jak z właścicielem możesz bezpośrednio porozmawiać to dobry znak. Jeżeli podpowiada i stara się ograniczyć koszty to tym lepiej. Ta firma przez was polecana to właśnie coś takiego.

Hunka

Posty: 6

 
Popracuj dobrze nad harmonogramem, specyfikacją prac, żeby nie pozostawiać budowlańcom żadnych wątpliwości. Nie ma nic gorszego od wytycznych, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością.

Jasio234

Posty: 7