Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

ogłoszenia towarzyskie, polecicie ?

ogłoszenia towarzyskie, polecicie ?

Chciałbym pogadać z jakąś panią w wieku 30-35 lat. Nie ma nikogo takiego wśród moich znajomych i zastanawiam się czy przeglądać ogłoszenia towarzyskie? Korzystaliście już z takich ogłoszeń? Jak to wszystko wygląda.

jarossse

Posty: 1

 
Lubię poznawać nowych ludzi. To, zatem korzystam z takich ogłoszeń. Dla mnie to bezpieczne rozwiązanie. Wybieram zawsze ogłoszenia, jakie są zweryfikowane. W ten sposób wiemy, iż spotkam się z osobą ze fotografie. Dla mnie taki portal to jedyna okazja żeby poznać kogoś, z kim będą mógł miło spędzić czas.

Jasio234

Posty: 7

 
Opinii zawsze jest dużo. Jednym się podoba, a innym nie. To normalne. Nie każdy ma dużo czasu na poszukiwanie swoich partnerek. Warto wtedy umilić sobie w ten sposób czas, a będziemy na pewno zadowoleni.

namok

Posty: 4

 
Jeśli mam ochotę miło spędzić czas to korzystamy z ofert pań. Według mnie to super rozwiązanie, bo można łatwo dotrzeć do odpowiedniego wieku, wzrostu czy też wagi. Wybieram kobietę, która mi się najbardziej podoba.

lalunik

Posty: 12

 
Wymagania można mieć różne, ale jeśli ogłoszeń towarzyskich jest naprawdę bardzo dużo to nie ma problemów z dopasowaniem kogoś dla siebie. Zawsze kogoś znajduje.

Saagerrak

Posty: 2

 
Według mnie, jeśli chodzi o anonse towarzyskie to serwis https://samka.pl jest numerem jeden. Mają dokładnie to wszystko, czego poszukuję. Wybieram wiek, wzrost, wagę i miejsce gdzie ta osoba ma mieszkać.

Miluśkooo2

Posty: 2

 
Według mnie nie jest sprawiedliwie, bo panowie mają w tym wypadku prościej. Ogłoszeń z kobietami jest dużo, niemniej jednak z mężczyznami nie. Moja znajoma nie jest zadowolona i częstokroć na to narzeka. Dobrze, iż ja akurat jestem mężczyzną i takich problemów jak ona nie mam. Dla mnie propozycji jest mnóstwo i super.

Miluśkooo2

Posty: 5

 
Każdy ma do tego różne podeście. U mnie jakoś się taka forma spotkań nie przyjęła. Nie mam na to czasu i chęci. Wiem, że paru znajomych z tego korzysta. Dotyczy to nie tylko mężczyzn, ale również kobiet. U mnie już wiek troszkę zaawansowany, zatem jestem nieprzygotowany na korzystanie z Internetu.

Klara323

Posty: 4