Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Program do tworzenia harmonogramów pracy -dobra firma

Program do tworzenia harmonogramów pracy -dobra firma

Dzień dobry. Zamierzam nabyć kadrowej program do planowania czasu pracy, myślicie, iż to ułatwi jej pracę?

Kaazz

Posty: 15

 
Co ciekawe program do planowania urlopów ma mnóstwo dodatkowych funkcji. Za jego pomocą możesz wprowadzać nawet informacje o urlopach macierzyńskich. Ponadto program sam oblicza i podaje nam dane o dostępnych dniach urlopowych, a dodatkowo może również wysyłać powiadomienia do wybranego pracownika.

Pacothelllucia

Posty: 18

 
Co prawda program do rozliczania delegacji z reguły spotykany jest w urzędach, natomiast polecam go również firmom.

Przed dokonaniem kupna, zajrzyjcie do oferty http://luminum.pl/delegacje_funkcjonalnosc.php. Specjalizują się albowiem w przygotowywaniu tego rodzaju programów.

Jarcoo3

Posty: 26

 
Czyli okazuje się, że rozliczanie delegacji nie jedynie mnie przychodziło z wielkim trudem. Zawsze zastanawiałem się, jak to zrobić, aby nie popełnić żadnego błędu i żeby panie z księgowości były zadowolone. Pamiętam taką delegację, z której rozliczałem się cały miesiąc. Rozliczenia wymagały tylu korekt.

xacti11

Posty: 16

 
Według mnie elektroniczny system urlopowy jest bezpieczniejszy. Z papierkami jest bowiem różnie. Nie raz zdarzały się takie sytuacje, gdy w sekretariatach gubiły się bardzo ważne dokumenty, czasami były to zwolnienia lekarskie lub wnioski urlopowe.

korasek

Posty: 16

 
Ja uważam, iż program do ewidencji urlopów to nie tylko idealne narzędzie dla działów organizacyjnych, lecz przede wszystkim dla samych pracowników. W jednym miejscu masz wszystkie ważne dane o terminach swoich urlopów.

rohnop37

Posty: 24

 
Tak, to prawda, że program do rozliczania delegacji pozwala również na drukowanie przygotowanych uprzednio dokumentów. Dzięki temu nie ma obaw, że popełnimy jakiś błąd obliczeniowy, albowiem program cały czas kontroluje wprowadzane poprzez nas dane i je dodaje.

Bączeak

Posty: 20

 
Jako kierownik z kilkuletnim stażem mogę potwierdzić to, że program do planowania czasu pracy znacznie ułatwia pracę, a w dodatku usprawnia funkcjonowanie firmy.

Spirek

Posty: 19

 
No wiesz, może rozliczanie delegacji nie jest najtrudniejszym zajęciem, lecz wymaga sporej znajomości obowiązujących przepisów prawa. Dla laika finansowego, bez dwóch zdań jest to dość wymagające zajęcie.

arko1916

Posty: 14