Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

fotografia ślubna Zielona Góra, oferta

fotografia ślubna Zielona Góra, oferta

Chciałbym zlecić fotografię ślubną w Zielonej Górze komuś, kto się na tym rzeczywiście niezmiernie dobrze zna. Kogo polecacie?

Kaazz

Posty: 1

 
U nas był fotograf na weselu w Zielonej Górze i zrobił super zdjęcia. Potrafił się tak ustawić, że był i jednocześnie go nie było. To sztuka i mało, kto to potrafi zrobić.

Piotr_21

Posty: 24

 
Wybór fotografów jest bardzo duży. Niestety nie każdy wie jak wykonywać w pełni profesjonalne zdjęcia. Najlepiej jest to sobie sprawdzić w portfolio a wtedy wiemy czy taka osoba jest dla nas odpowiednia czy nie.

Klara323

Posty: 5

 
Jeśli chce się zaoszczędzić to albo bierze się taniego fotografa ślubnego z Zielonej Góry albo fotografie robi się samodzielnie. Jest to zawsze jakaś opcja dla nas.

090913123

Posty: 2

 
U nas był fotograf ślubny w Gorzowie Wielkopolskim i było super. Człowiek bardzo dobrze przygotowany. Zna się na zdjęciach, ale wie również jak ustawić młodych, aby ich zdjęcia były jeszcze ładniejsze. Polecam kogoś takiego, bo przecież nam zależy na tym abyśmy wyglądali super na swoich zdjęciach ślubnych i weselnych.

labuh

Posty: 3

 
Korzystałem z fotografa na wesele z Zielonej Góry, która ma tutaj swoją stronę http://jacekpatecki.pl. Warto tam zajrzeć, bo ma super ofertę dla każdego.

090913123

Posty: 3

 
Gusta są niezwykle różne, dlatego jednym podobają się takie fotografie ze ślubów, a innym różne. Jedni stawiają na piękne plenery, a inni jeszcze chodzą do studia fotograficznego.

Klara323

Posty: 4

 
Fotograf musi mieć bardzo duże doświadczenie. To podstawa i wtedy zdjęcia wyjdą super. Specjalista to i aparatem za sto złotych jest w stanie zrobić coś wyjątkowego. Jeśli ma do tego nowoczesny i drogi sprzęt to można się spodziewać niesamowitych zdjęć.

Aniusiaaa1

Posty: 2

 
Zlecałem zrobienie zdjęć wnętrz i taka oferta została wystawiona. Czekałem kilka dni i dom się sprzedał. Ludzie cenią sobie jakość wykonania zdjęć, bo nie każdy od razu chce przyjechać i dom czy mieszkanie oglądać. To, dlatego warto takie zdjęcia zlecić.

CHatka-eKo

Posty: 3